23. 4. 2022 | MČR v malé kopané – žáci do 16 let

Mistrovství ČR neslyšících v malé kopané žáků do 16 let se hrálo v sobotu dne 23.4. 2022 v Praze na Strahově. Zúčastnily se pouze 3 týmy, domácí I.PSKN Praha, BSKN České Budějovice a SSK Vítkovice. Hrála se dvě kola, každý s každým, 2krát po 15 minutách. Počasí hráčům přálo, bylo slunečno, byl to krásný den. V týmu SSK Vítkovice hostovali tři půjčení žáci z klubu (dva hráči Adam Kunetka a Filip Johanna z SKN Hradec Králové, jeden hráč Šimon Havlíček z I.PSKN Praha), aby nebyla bída hráčů na mistrovství ČR a vítkovické družstvo do toho šlo hrát.

1.kolo: Úvodní zápas se odehrál mezi I.PSKN Praha a SSK Vítkovice. Domácí tým byl většinou v převaze a vyhrál celkově 4:2. Góly z našeho týmu dali Altman a Kovařík. Druhý zápas mezi Vítkovicemi a Českými Budějovicím byl vyrovnaný. Naši vítkovičtí ve druhém poločase ukázali velmi dobrý charakter a mohlo to skončit remízou, když prohrávali 2:6 a snížili rychle z 2:6 na 5:6. Bylo to dost pravděpodobné, klidně to mohlo skončit 6:6, opravdu by to byla škoda. Náš Kovařík se blýskl se čtyřmi góly a jeden gól dal Altman.

2.kolo: Po dvou zápasech 1.kola se neukázal brankář Johanny, pak vyměnili brankáře Havlíčka. Z naší strany bylo vidět, že nemáme lepšího nadprůměrného brankáře, vyplatilo se nám více inkasovaných gólů. Absolutním šokem skončilo pro Vítkovice utkání proti Praze, naši prohráli 1:9, myšlenky na výhru během zápasu se vytratily a byli jsme nervózní. Jeden gól skóroval Pokorný. Poslední zápas s týmem BSKN České Budějovice prohráli 5:3. Góly dali 2krát Altman a Kovařík.

Z naší strany chybělo více přesností, méně nervozity, kombinací, pohybu a větší snahy o dobrý výsledek. Nejde to svádět na to, že naši hráči jsou mladí.

O první místo rozhodl zápas mezi Českými Budějovicemi a Prahou, Praha to zvládla lépe a vyhrála dvakrát. Domácí tým I.PSKN Praha zcela zaslouženě vyhrál mistrovství, který vyhrál všechny zápasy. Na druhém místě skončil tým z Českých Budějovic. Tým z Vítkovic skončil na třetím místě, který se po celou dobu snažil, ale neměl takové štěstí. Nejlepším hráčem za celý turnaj se stal náš kapitán z Vítkovic, který bojoval srdcem a dodával svým mladým spoluhráčům energii v každém zápase. Nejlepším střelcem byl vyhlášen Pavel Bandy z klubu Českých Budějovic, který dal celkem 12 branek. Nejlepším brankářem se stal Karel Červeňák z domácího týmu I.PSKN Praha.

Výsledky

1. kolo

 1. zápas
  I.PSKN PRAHA – SSK VÍTKOVICE 4:2 (1:1)
  branky: Altman, Kovařík
 1. zápas
  SSK VÍTKOVICE – BSKN ČESKÉ BUDĚJOVICE 5:6 (1:2)
  branky: 4x Kovařík, Altman

2. kolo

 1. zápas
  SSK VÍTKOVICE – I.PSKN Praha 1:9 (0:3)
  branky: Pokorný
 2. zápas
  BSKN ČESKÉ BUDĚJOVICE – SSK VÍTKOVICE 5:3 (2:1)
  branky: 2x Altman, Kovařík

Soupiska

Filip Johanna, Adam Kunetka, Šimon Havlíček, Patrik Altman, Tomáš Barčák, Matěj Pokorný, Patrik Kutálek, Jan Hruzík, Adam Kovář, Adrian Kovařík

Fotogalerie

Za účelem zlepšení Vám poskytovaných služeb využívají naše stránky soubory cookie. Soubory cookie jsou malé soubory, které ukládají informace ve Vašem prohlížeči a běžně slouží k rozlišování jednotlivých uživatelů. Osoba uživatele však není na základě těchto informací identifikovatelná. View more
Cookies settings
Souhlasím
Privacy & Cookie policy
Privacy & Cookies policy
Cookie name Active

Kdo jsme

Naše webová adresa je: https://www.neslysici-sskvitkovice.cz

Komentáře

Když návštěvníci přidají komentář na tento web, jsou shromažďovány údaje zobrazené ve formuláři pro komentář, dále IP adresa návštěvníka a řetězec user agent definující prohlížeč, což pomáhá k detekci spamu. Službě Gravatar může být poskytnut anonymní řetězec vytvořený z vaší e-mailové adresy (nazývaný také hash), díky kterému lze určit jestli tuto službu používáte. Zásady ochrany osobních údajů služby Gravatar jsou k dispozici zde: https://automattic.com/privacy/. Po schválení vašeho komentáře je váš profilový obrázek viditelný pro veřejnost v kontextu vašeho komentáře.

Média

Pokud nahráváte obrázky na tento web, měli byste se vyhnout nahrávání obrázků s vloženými údaji o poloze (EXIF GPS). Návštěvníci webu mohou stáhnout a zobrazit libovolné data o poloze z obrázků na webu.

Cookies

Pokud na naše stránky přidáte komentář, můžete povolit uložení jména, e-mailové adresy a webové stránky do cookies. Tímto způsobem se snažíme zvýšit váš komfort, když budete psát nový komentář už pak nebudete muset tyto údaje znovu vyplňovat. Tyto soubory cookies budou mít životnost jeden rok. Pokud navštívíte naši přihlašovací stránku, nastavíme dočasné cookies pro ověření, zda váš prohlížeč přijímá soubory cookies. Tento soubor cookies neobsahuje žádná osobní data a při zavření prohlížeče se zruší. Při přihlašování vám nastavíme také několik souborů cookies pro uložení vašich přihlašovacích údajů a pro nastavení zobrazení obrazovky. Přihlašovací soubory cookies mají životnost dva dny a cookies pro nastavení zobrazení mají životnost jeden rok. Pokud potvrdíte možnost „Zapamatovat si mě“, vaše přihlášení bude trvat dva týdny. Pokud se ze svého účtu odhlásíte, přihlašovací cookies budou odstraněny. Pokud upravujete nebo publikujete článek, bude ve vašem prohlížeči uložen další cookie. Tento cookie neobsahuje žádná osobní data a jednoduše označuje ID příspěvku, který jste právě upravili. Jeho platnost vyprší po 1 dni.

Vložený obsah z dalších webů

Příspěvky na těchto stránkách mohou obsahovat vložený obsah (například videa, obrázky, články atd.). Vložený obsah z jiných webových stránek se chová stejným způsobem, jako kdyby návštěvník navštívil jiný web. Tyto webové stránky mohou shromažďovat data o vás, používat soubory cookies, vkládat další sledování od třetích stran a sledovat vaši interakci s tímto vloženým obsahem, včetně sledování interakce s vloženým obsahem, pokud máte účet a jste přihlášeni na danou webovou stránku.

S kým sdílíme vaše údaje

Pokud požadujete obnovení hesla, vaše adresa IP bude uvedena v e-mailu pro obnovení hesla.

Jak dlouho uchováváme vaše údaje

Pokud přidáte komentář, komentář a jeho metadata budou uchovávána po dobu neurčitou. Údaje jsou uchovávány za účelem automatického rozpoznání a schválení všech následných komentářů, místo jejich držení ve frontě moderování. Pro uživatele, kteří se registrují na tomto webu (pokud mají tuto možnost), ukládáme také osobní údaje, které uvádějí ve svém uživatelském profilu. Všichni uživatelé mohou kdykoliv vidět, upravovat nebo smazat své osobní údaje (s výjimkou toho, že nemohou změnit své uživatelské jméno). Administrátoři webu mohou také tyto informace zobrazit a upravovat.

Jaká máte práva?

Pokud máte na tomto webu účet nebo jste zde přidali komentáře, můžete požádat o obdržení souboru s exportem osobních údajů, které o vás uchováváme, včetně všech údajů, které jste nám poskytli. Můžete také požádat o odstranění veškerých osobních údajů, které o vás uchováváme. Tato možnost nezahrnuje údaje, které jsme povinni uchovávat z administrativních, právních nebo bezpečnostních důvodů.

Kam posíláme vaše data?

Komentáře návštěvníků mohou být kontrolovány prostřednictvím automatizované služby detekce spamu, která může být umístěna v zahraničí.
Save settings
Cookies settings