Vítkovičtí futsalisté stříbrní

Mistrovství ČR ve futsalu se konalo v sobotu 15. února 2020 v Brně. Hrálo se ve sportovní hale VUT. O titul ve finále mužů se zúčastnily čtyři týmy, které postoupily z kvalifikace Čech a Moravy – I.PSKN Praha, SKN Hradec Králové, SKN Brno a SSK Vítkovice.

Na úvod nastoupili hráči Vítkovic proti Hradci Králové. V první, poločasu poslal ostravský tým do vedení Vodička a do druhé půle šli Vítkovičtí s vedením 2:1. Po přestávce byl průběh zpočátku vyrovnaný, ale pak přišly další trefy Holana, Hubáčka, Gajdošíka a Fabišíka. Vítkovice nakonec vyhrály 6:2. Ve druhém zápase porazily I.PSKN Prahu 4:2, Gajdošík dal parádní trefu z poloviny, další góly přidali Hartoš, Hubáček a Zbořil. Ostravané měli hodně dalších šancí, jenže série nepřesných střel ke změně skóre nevedla.

V poslední utkání proti silnému Brně chtěli hráči Vítkovic odčinit minulou podzimní kvalifikační porážku. Zápas byl rozhodující, kdo se stane vítězem. Vítkovičtí vedli už 2:0 (Vodička a Džilič), ale Brňané dokázali otočit na 5:2. Byl to boj, Vítkovičtí zklamaně přijali prohru a převzali stříbrné medaile. Brno naopak obhájilo titul. Třetí místo získal pražský tým I.PSKN. Talentovaný futsalista Hubáček byl navíc zvolen nejlepším hráčem celého turnaje. Hráči byli ovšem zklamaní, chtěli vyhrát celý turnaj, mohli postoupit do Ligy mistrů neslyšících. To je velká škoda.

Současně s turnajem mužů se hrálo rovněž o mistrovský titul v kategorii žáků. V něm Vítkovičtí obsadili třetí příčku. Tým omládl s novou posilou Ladislavem Hlavinkou, který celkovému hernímu projevu hodně pomohl.

První zápas hráli s největším favoritem celého mistrovství – s týmem SKN Hradec Králové. První poločas překvapivě vedli 2:0, Vítkovický brankář byl obrovskou oporou, některé tutovky s přehledem vychytal. Ale po změně poločasu hradečtí hráči pozměnili sestavu i taktiku a dokázali to otočit i po našich chybách obránců. Nakonec Ostravané prohráli 2:6.

Druhý zápas byl rozhodující, kdo ze dvou týmů získá medaile. Soupeřem byl I.PSKN Praha – obhájce loňského titulu. „Pozměnila jsem sestavu, novou posilu Ladislava Hlavinku jsem postavila do útoku a ten nakonec dal všechny góly sám. Kluci jasně a s přehledem vyhráli 5:0. V obou zápasech hráli všichni kluci, i ti devítiletí,“ hodnotila trenérka Tereza Wagnerová.

Třetí zápas byl soubojem o konečné druhé místo. Mladý vítkovický tým to nechtěl vzdát a bojoval až do konce. Soupeř měl jak výškovou, tak také věkovou převahu a bedlivě hlídal útočníka Hlavinku. Vítkovice bohužel prohrály 0:3. „Náš tým skončil na 3. místě, malí kluci byli nadšení, že získali první medaile a pro ně je to skvělá motivace pro budoucnost. Ladislav Hlavinka byl vyhlášen nejlepším střelcem, dal 7 branek. Nejlepší brankářem byl náš Patrik Altman. Oba dva dostali pěknou sošku. Musím poděkovat hráčům – mým žákům za obrovskou bojovnost a statečnost. V květnu nás čeká MČR v malé kopané v Ostravě a pevně věřím, že už budou hrát i starší hráči, kteří se v Brně nezúčastnili. A porveme o titul Mistra ČR. A jen pro zajímavost, náš tým byl nejmladším týmem celého turnaje. Spočítala jsem průměrný věk všech týmů: SSK Vítkovice – 12,5 let, I.PSKN Praha – 13,3 let, SKN HK – 14,4 let a SK Olympia Praha – 14,8 let,“ dodala Tereza Wagnerová.

Za účelem zlepšení Vám poskytovaných služeb využívají naše stránky soubory cookie. Soubory cookie jsou malé soubory, které ukládají informace ve Vašem prohlížeči a běžně slouží k rozlišování jednotlivých uživatelů. Osoba uživatele však není na základě těchto informací identifikovatelná. View more
Cookies settings
Souhlasím
Privacy & Cookie policy
Privacy & Cookies policy
Cookie name Active

Kdo jsme

Naše webová adresa je: https://www.neslysici-sskvitkovice.cz

Komentáře

Když návštěvníci přidají komentář na tento web, jsou shromažďovány údaje zobrazené ve formuláři pro komentář, dále IP adresa návštěvníka a řetězec user agent definující prohlížeč, což pomáhá k detekci spamu. Službě Gravatar může být poskytnut anonymní řetězec vytvořený z vaší e-mailové adresy (nazývaný také hash), díky kterému lze určit jestli tuto službu používáte. Zásady ochrany osobních údajů služby Gravatar jsou k dispozici zde: https://automattic.com/privacy/. Po schválení vašeho komentáře je váš profilový obrázek viditelný pro veřejnost v kontextu vašeho komentáře.

Média

Pokud nahráváte obrázky na tento web, měli byste se vyhnout nahrávání obrázků s vloženými údaji o poloze (EXIF GPS). Návštěvníci webu mohou stáhnout a zobrazit libovolné data o poloze z obrázků na webu.

Cookies

Pokud na naše stránky přidáte komentář, můžete povolit uložení jména, e-mailové adresy a webové stránky do cookies. Tímto způsobem se snažíme zvýšit váš komfort, když budete psát nový komentář už pak nebudete muset tyto údaje znovu vyplňovat. Tyto soubory cookies budou mít životnost jeden rok. Pokud navštívíte naši přihlašovací stránku, nastavíme dočasné cookies pro ověření, zda váš prohlížeč přijímá soubory cookies. Tento soubor cookies neobsahuje žádná osobní data a při zavření prohlížeče se zruší. Při přihlašování vám nastavíme také několik souborů cookies pro uložení vašich přihlašovacích údajů a pro nastavení zobrazení obrazovky. Přihlašovací soubory cookies mají životnost dva dny a cookies pro nastavení zobrazení mají životnost jeden rok. Pokud potvrdíte možnost „Zapamatovat si mě“, vaše přihlášení bude trvat dva týdny. Pokud se ze svého účtu odhlásíte, přihlašovací cookies budou odstraněny. Pokud upravujete nebo publikujete článek, bude ve vašem prohlížeči uložen další cookie. Tento cookie neobsahuje žádná osobní data a jednoduše označuje ID příspěvku, který jste právě upravili. Jeho platnost vyprší po 1 dni.

Vložený obsah z dalších webů

Příspěvky na těchto stránkách mohou obsahovat vložený obsah (například videa, obrázky, články atd.). Vložený obsah z jiných webových stránek se chová stejným způsobem, jako kdyby návštěvník navštívil jiný web. Tyto webové stránky mohou shromažďovat data o vás, používat soubory cookies, vkládat další sledování od třetích stran a sledovat vaši interakci s tímto vloženým obsahem, včetně sledování interakce s vloženým obsahem, pokud máte účet a jste přihlášeni na danou webovou stránku.

S kým sdílíme vaše údaje

Pokud požadujete obnovení hesla, vaše adresa IP bude uvedena v e-mailu pro obnovení hesla.

Jak dlouho uchováváme vaše údaje

Pokud přidáte komentář, komentář a jeho metadata budou uchovávána po dobu neurčitou. Údaje jsou uchovávány za účelem automatického rozpoznání a schválení všech následných komentářů, místo jejich držení ve frontě moderování. Pro uživatele, kteří se registrují na tomto webu (pokud mají tuto možnost), ukládáme také osobní údaje, které uvádějí ve svém uživatelském profilu. Všichni uživatelé mohou kdykoliv vidět, upravovat nebo smazat své osobní údaje (s výjimkou toho, že nemohou změnit své uživatelské jméno). Administrátoři webu mohou také tyto informace zobrazit a upravovat.

Jaká máte práva?

Pokud máte na tomto webu účet nebo jste zde přidali komentáře, můžete požádat o obdržení souboru s exportem osobních údajů, které o vás uchováváme, včetně všech údajů, které jste nám poskytli. Můžete také požádat o odstranění veškerých osobních údajů, které o vás uchováváme. Tato možnost nezahrnuje údaje, které jsme povinni uchovávat z administrativních, právních nebo bezpečnostních důvodů.

Kam posíláme vaše data?

Komentáře návštěvníků mohou být kontrolovány prostřednictvím automatizované služby detekce spamu, která může být umístěna v zahraničí.
Save settings
Cookies settings